środa, 22 lutego 2023

Praca niemcy spawacz wig

DANE OFERTYTyp ofertyPraca stała
Pensja:9 000-15 000 PLN/m-c
Firma:Schack Personal Service Gmbh
Kontakt:Robert Hartwig
Telefon:+491735168168
Język obcy:niemiecki
Doświadczenie:Minimum rok

Wyjeżdżając do pracy w Niemczech otrzymujesz jednoosobowy pokój z dostępem do kuchni łazienki i Internetu. Miejsca pracy do 400 km od granicy. Umowę o pracy z niemiecką firmą na czas nieokreślony. Ciągłość pracy nawet jak zakład pracy nie ma kolejnego zamówienia. Rekrutacja odbywa się na konkretne stanowisko, a nie na lokalizację. Aplikuj przez formularz kontaktowy lub zadzwoń. +491735168168

Schack Personal Service GmbH jest to zespół doświadczonych specjalistów z branży HR. Naszym głównym zadaniem jest rekrutowanie pracowników na terenie Polski, którzy szukają zatrudnienia w Niemczech. Gwarantujemy legalną i bezpieczną pracę za granicą. Oferujemy fachową pomoc w znalezieniu zatrudnienia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku pracy. Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb kandydata.

Firma Schack Personal Serwice GmbH z Erfurtu

zapewniajaca

umowę o pracę od pierwszego dnia pracy, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Spawacz MAG, zapytaj również o inne oferty,

Miejsce pracy: Halle oraz inne lokalizacje do 400 km od granicy Pl. Co tydzień nowe lokalizacje.

WYMAGANIA: praca ERFURT

Aktualne Certyfikaty spawalnicze, ale możesz mieć stare wszystko się przyda,

Znajomosc języka niemieckiego na poziomie pozwalajacym porozumieć sie w pracy

Auto na dojazd do Pracy, doświadczenie na ww stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Spawanie czarnej stali (konstrukcje)

-praca z rysunkiem technicznym

możliwa praca w Soboty

OFERUJEMY:

Atrakcyjne wynagrodzenie 13 euro brutto/godzinę, Dieta 55-60 euro netto/za każdy przepracowany dzień, Możliwość nadgodzin, zaliczeki co tydzień,

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę - opłacane przez pracownika z diety

Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach oraz z niemieckim socjalem, oraz opieką medyczną na niemieckiej karcie zdrowia,

Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

dodatki za soboty oraz za nadgodziny

Pracę zaczynamy od poniedziałku ale w niedziele są przyjazdy na kwaterę by rano wstać i ruszyć do pracy. Preferujemy długoterminowe precyzyjne planowanie.

Wysłałeś aplikacje to zadzwoń i zapytaj czy doszła. Co tydzień mamy nowe lokalizacje więc możesz zacząć pracę nawet od zaraz.

Po wiecej informacji zapraszam do profilu pracodawcy oraz do kontaktu telefonicznego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

NOwe oferty pracy w Niemczech - Aplikuj Teraz Hartwig Expres

  Etykiety CNC   (7)   dla elektryka   (6)   dla Lakiernika   (5)   dla lakiernika niemcy   (4)   dla ślusarza   (3)   dla piaskarza   (3)  ...